Chatbot Ahmad Tea

Chatbot a landing page

O kampani

Značka Ahmad Tea poskytuje širokou nabídku čajů. Pro nový typ čaje Ledový Anglán, který je určený do studené vody, se rozhodli vytvořit letní kampaň. Ledový Anglán je typický pro letní osvěžení, ale i na párty.

Problém

Ahmad Tea přišel s novým typem čaje určeným do studené vody. Nazývá se Ledový Anglán. Pro letní kampaň hledali řešení, jak oslovit i mladší cílovou skupinu a zapojit různé druhy komunikace.

Řešení

Abychom propojili tradiční komunikaci s hravou i pro mladší cílovou skupinu, vytvořili jsme chatbota na Facebooku Ahmad Tea. Podle vašich odpovědí na otázky Ledového Anglána zjistíte, který drink vám nejvíce sedí a pošle vám video s receptem na ledový čaj. Vytvořili jsme také unikátní landing page pro zvýšení prodej čaje “Ledový anglán”, na niž jsme přiváděli potenciální zájemce pomocí Facebookových reklam a remarketingu.

3000+ uživatelů chatbota
8 video receptů pro chatbota
1000+ followerů na Instagramu

Instagram

Pro Ahmad Tea jsme také vytvořili a pomohli nastartovat nový instagramový účet. Od založení účtu jsme za 3 měsíce vybudovali komunitu 1000 followerů. Podařilo se také zapojit komunitu, aby sdílela fotografie s Ahmad Tea pod hashtagem #ahmadteacz či #ledovyanglan.

Chatbot

V agentuře jsme vytvořili chatbota “Ledový Anglán”. Můžete mu napsat o recept na ledový čaj, položí vám 3 otázky a podle vašich odpovědí získáte video recept přímo pro vás. 99 lídí ze 100 si projde otázky v chatbovi až do konce a polovina lidí píše chatbotovi opakovaně o další recepty.

Zaujala vás tato kampaň?

rádi vám pomůžeme i s tou vaší

© All rights reserved