Sociální sítě, Video,

Výkonnostní kampaň a Branding

O kampani

HOT HOT Radiátory jsou český dodavatel designových radiátorů. Mají distribuci do celého světa a dokáží vyrobit radiátory na míru. Spolupracují tak i s architekty a interiérovými designéry. Prodej radiátorů se přitom uskutečňuje hlavně online. A s tím pomáháme my!

Problém

Mnoho lidí ani neví, že existuje něco jako radiátor se zrcadlem či potiskem. Není to rychloobrátkový produkt, je nutné zachytit cílovou skupinu zrovna ve chvíli, kdy řeší výměnu radiátorů či provádí rekonstrukci. Zároveň je zde B2B cílová skupina architektů a interiérových designérů.

Řešení

Pro HOT HOT Radiátory jsme vytvořili strategii pro koncové i B2B zákazníky. Koncové zákazníky oslovujeme pomocí sociálních sítí, online reklamy a videa. B2B zákazníky zase lákáme na zjednodušenou cestu, jak zakomponovat HOT HOT Radiátory do svých interiérových návrhů.

102 % zvýšení obratu
1+ rok spolupráce
5 spravovaných profilů

Sociální sítě

Správu sociálních sítích zvládáme nejen v češtině, ale i v angličtině. Staráme se dlouhodobě o facebookovou stránku, youtubový kanál i twitterový a instagramový účet. Instagram se nám dlouhodobě daří udržet s vysokou mírou engagementu.

Výkonnostní B2B kampaň

Vytvořili jsme landing page, kde jsme architektům a interiérovým designerům nabídli možnost si stáhnout nejen katalog, ale i 3D obrázky radiátorů do svých softwarů pro vizualizaci interiéru. Zkrátili jsme tak cestu k nákupu (již nemusí mít pocit tlaku ze stranu firmy) a ještě získali kontakty pro zajímavou spolupráci.

Logo

U původního loga jsme naráželi na spoustu nepraktických prvků, tak jsme přišli s novým, minimalistickým designem, který je praktický pro online i offline použití.

Video

Natočili jsme videa, která zákazníkům pomohou nahlédnout do zákulisí výroby designových radiátorů i poznat tým, co za firmou stojí.

Ukázky realizace a fotky z natáčení

Zaujala vás tato kampaň?

rádi vám pomůžeme i s tou vaší

© All rights reserved