<Stario | Digitální agentura

napsali o nás

ČSOB Pojišťovně pomáhá s Facebookem Stario

Nová digitální agentura Ivo Praxe, Michala Hardyna a Kateřiny Malinové se zaměřuje na videoprodukci, tvorbu microcontentu, správu sociálních sítí a výkonnostní kampaně.

Nová digitální agentura Stario klofla ČSOB Pojišťovnu

Nová digitální kreativní agentura Stario (firma Stario Agency) získala prvního velkého klienta - ČSOB Pojišťovnu. Společně s agenturou Symbio pro ni připravila online kampaň zaměřenou na ženy. Na facebooku pojišťovny poběží do poloviny června.

Fundliftu při startu pomáhá Stario

Nová digitální agentura dodala promo video prvnímu projektu v investorské platformě.

Agentura Stario pomáhá se startem platformy Fundlift

Investiční skupiny Rockaway a Roklen spustili 31. května první českou online equity-crowdfundingovou platformu Fundlift.

Náborové video je nutnost

Ahoj, jsem Bernard a už čtyři roky pracuju pro toho nejlepšího zaměstnavatele na světě." Věříte Bernardovi, ztuhle se pitvořícímu do kamery? Volali byste okamžitě do firmy a ucházeli se o místo? Zřejmě ne. V záplavě firem, které vás vábí na své pozice, musíte dnes jako zaměstnavatel zaujmout, pokud chcete přilákat ty nejlepší zaměstnance.

Digitální kreativní agentura Stario Agency změnila složení spolumajitelů

Menší digitální agentura Stario Agency změnila složení podílníků. Podíl Ivo Praxe ve výši 37,5 procenta si mezi sebou rozdělili zbylí spoluvlastníci Michal Hardyn (vpravo) a Kateřina Malinová (vlevo). Hardyn má nyní 60 procent, Malinová 40 procent. Stario kromě jiného pracuje pro ČSOB Pojišťovnu.

6D Academy zasvěcuje do digitálních možností

Projekt 6D Academy chce podpořit české lídry, podnikatele a manažery, aby využili možností digitální doby. Za jeho spuštěním stojí šest předních osobností českého byznysu: Petr Beneš, Pavel Kysilka, Tania le Moigne, Michal Petrman, Dita Přikrylová a Božena Řežábová.

Kurz: Začínáme s Instagramem

Chcete začít budovat povědomí o vaší firmě na Instagramu, ale nevíte jak začít? V kurzu Začínáme s Instagramem se naučíte, jak vytvořit profil, který zaujme, a jak si určit cíle, abyste na Instagramu uspěli.

ČSOB Pojišťovna upozorňuje na to, o čem spolu páry nemluví

Tradičním nástrojem marketingu pojišťoven je strašení tím nejhorším možným scénářem vývoje určité situace. ČSOB Pojišťovna na to jde ve své nové kampani spojené primárně s její facebookovou stránkou jinak. Nabízí interakce reálných párů, které před kamerou mluví i o tom, co jim na sobě vadí a zdali spolu chtějí mít děti.

© All rights reserved