Začínáme s Instagramem

Chcete začít budovat povědomí o vaší firmě na Instagramu, ale nevíte jak začít?
V tomto kurzu pro začátečníky se naučíte, jak vytvořit profil, který zaujme, a jak si určit cíle, abyste na Instagramu uspěli.

Lenka Šilhánová
4 hodiny praktického obsahu
20 doporučených aplikací
9 praktických cvičení

Naučte se pracovat s Instagramem a zviditelněte vaši firmu

Instagram je jednou z nejrychleji rostoucích sociálních sítí ve světe i u nás v ČR. Pro firmy je skvělým nástrojem jak propagovat své produkty či firemní kulturu.

Jak ale s Instagramem začít, když s ním zatím neumíte pracovat? Pomůžu vám se v této aplikaci začít orientovat. Z kurzu odejdete s praktickými znalostmi a schopností samostatně pracovat s Instagramem. Zároveň si odnesete tipy na nejrůznější aplikace pro úpravu fotek, vyhledávání hashtagů i plánování příspěvků.

Školení vás provede Lenka Šilhánová, social media konzultantka na volné noze a lektorka SMFA-U, projektu zabývajícím se tréninkem zahraničních herců.

Pro koho je školení určeno?

Co budete potřebovat?

Co vás na školení čeká?

Ukážeme si, jak si založit profil, který zaujme a jaké si určit cíle, abyste dosáhli požadovaného úspěchu. Řekneme si, co psát do popisků a jak používat hashtagy na Instagramu. Tipy na mobilní aplikace, které vylepší vaše fotky. Vše si společně prakticky ukážeme a nastavíme. Dozvíte se také, jakým příspěvkům se nejvíce daří. Doporučím Vám, které české i světové firmy a osobnosti sledovat a kde se nechat inspirovat.

Harmonogram školení

Kdo jsem?

Lenka Šilhánová

Lenka Šilhánová

Social media konzultantka věnující se sociálním sítím již 9 let. Lenka začínala jako bloggerka a její blog byl nominován na Shorty Award (internetový ekvivalent Oskarů), Bab.la Top Blogs a její blog zmínil i Huffington Post ve článku The Rise of Female Bloggers. Lenka mimo to učí herce po celém světě pracovat se sociálními sítěmi prostřednictvím SMFA-U. Ve Stario Agency působila od jejího vzniku jako Community Manager, kde se starala o budování brandu agentury, správu sociálních sítí a pořádala Digitální úterý.

TERMÍNY ŠKOLENÍ

sleva 5 % pro 2 účastníky

sleva 10 % pro 3 účastníky

sleva 15 % pro 4 účastníky

Nechcete se dělit s ostatními?
Připravím vám soukromé školení. Napište mi.

+420 725 376 441 skoleni@stario.cz